TJ Malinovo


TJ Malinovo pôsobí v obci od roku 1976. Farby klubu sú farbami obce - červená, žltá a biela.
V spolupráci s obcou sa postupne vytvorili perfektné podmienky pre futbal: dobre udržiavaná hracia plocha, tréningové ihrisko i malé tréningové ihrisko s umelou trávou, osvetlením a celoročnou prevádzkou, vynovené vnútorné priestory pre hráčov.
Súčasťou areálu je prírodná terasa na letné posedenie a detské ihrisko s drevenými komponentmi. Návštevníci detského ihriska - rodičia i deti môžu využívať hygienické zariadenia v priestoroch ihriska i bistra.
Areál je aj dejiskom spoločensko-športových akcií, ako je Malinovská kopačka a ďalšie.

Predseda klubu TJ Malinovo: Tibor Peller

Tímy v TJ Malinovo:
A mužstvo
Dorast
Žiaci
Prípravka

5. výročie futbalovej prípravky


Malinovská futbalová prípravka oslavuje tento rok 5.výročie svojho vzniku.
Viac

Venujte 2% na podporu mládežníckeho futbalu


Futbalový klub TJ Malinovo si dovoľuje osloviť všetkých priateľov a fanúšikov malinovského futbalu, aby venovali 2% svojich daní na podporu mládežníckeho futbalu.
Viac

Futbalové ihrisko v Malinove má podzemnú závlahu


Za príbehom sú najmä tí, čo milujú futbal a - podobne ako pri hre - dokážu vytvoriť zmysluplný kooperujúci tím, nasmerovaný na úspech.
Viac

Galéria 2010


1. jarné kolo
Viac5. výročie futbalovej prípravkyV prípravke je v súčasnosti registrovaných 52 žiakov
V prípravke je v súčasnosti registrovaných 52 žiakov


Malinovská futbalová prípravka oslavuje tento rok 5.výročie svojho vzniku. Na začiatku bolo hlavným cieľom podchytiť žiakov prvého stupňa základnej školy, ktorí behali po ihrisku bez dohľadu skúseného trénera. Následne sa tvoril systém práce a ďalšie podmienky pre športovú výchovu našich najmenších. Začali pravidelné tréningy, priateľské a majstrovské zápasy. Podporili nás aj rodičia, ktorí medzi prvými pochopili a podporovali aktivity smerujúce k športovaniu našich detí.
Hlavným cieľom realizačného tímu prípravky TJ Malinovo je vychovávať naše deti k láske k športu, tolerancii, disciplíne, zvyšovať ich morálne a vôľové vlastnosti, učiť ich rešpektu, kolektívnemu duchu a vychovať z nich dobrých športovcov a dobrých ľudí.
Veríme, že rady prípravky sa budú zvyšovať aj v budúcom období.
Našim malým futbalistom, ich rodičom a trénerom prajeme k 5.výročiu veľa úspechov a víťazných gólov.
Športu zdar a futbalu zvlášť!
Realizačný tím prípravky tvoria: Dúcz Jozef, Lyžica Gabriel, Verbók Igor, Koller Martin, Šalgovics Juraj, Horváth Július a Gyűszű Tibor.

Venujte 2% na podporu mládežníckeho futbaluNajmenší futbalisti v akcii
Najmenší futbalisti v akcii

Futbalový klub TJ Malinovo si dovoľuje osloviť všetkých priateľov a fanúšikov malinovského futbalu, aby venovali 2% svojich daní na podporu mládežníckeho futbalu.
Ak ste sa rozhodli darovať svoje 2% z daní v prospech TJ Malinovo, zastavte sa v bistre na ihrisku pre potrebné formuláre alebo si ich stiahnite z nášho webu.
Ďakujeme vám!
fileVenujte 2% (1,81 MB)

Futbalové ihrisko v Malinove má podzemnú závlahu


Za príbehom sú najmä tí, čo milujú futbal a - podobne ako pri hre - dokážu vytvoriť zmysluplný kooperujúci tím, nasmerovaný na úspech.
Vyrezávanie pásov trávyTibor Peller a Jozef Šteffek boli v Borovciach pre projekt a vyrezávač trávy, Erik Kováč a Janko Šajmír pomohli s hadicami. Gábor Horváth sponzorsky nakúpil kompletnú armatúru a nové hadice. Starostka prisľúbila za obec pomoc s čerpadlom a ponúkla svojich ľudí. Jozef Šteffek nakúpil postrekovače.
Láďo Peller vymeral ihrisko podľa projektu a Tibor Šándor s traktorom vyrezal trávu.
Vyrezanú trávu pomohli vybrať chlapci z dorastu spolu s Jurajom Mikóczim. Chlapi z Village Gardenu - Peťo Holocsy, Ferko Borš a Zoli Szigl vyhĺbili rýpadlom drážku.
Do ryhy sa vkladali hadicePeter Konečný, Tibi Szeman, Jozef Šteffek, Tibor Peller a Laci Janík uložili hadice do drážky a osadili polievače. Nákup potrebných doplnkov riešil Jopi Szigl, Ferko Bielik nám poskladal armatúru.
Pridali sa chlapi z obecného úradu – Riki Oberhauser, Noro Tóth, Marek Peller a Poldi Erdőssy, starostka dohliadala na priebeh prác.
Pri zakopávaní a ukladaní trávy opäť pomohli chlapci z futbalových mužstiev A a B, z FCSP a skupina okolo Šaňa Borša ml. Pomôcť prišli aj susedia za ihriskom - Juro Nagy, Juraj Šalgovič, Martin Koller, Vlado Synak, ba aj Robo Jelínek so zlomeným lakťom. Pridal sa aj tréner Paľo Hančin so Zolom a Julom Boršovcami.
Mirko Šándor a Duško Miklóš zapájali armatúru a pripojili čerpadlo.
Karol Lieszkovszký volal, či netreba pomôcť s UNC-čkom.


Laco Berner, Ferko Pelller a Paťo Mlynár v piatok zakopávali zvyšné časti. Pridal sa Tibi Gyűszű a Ivan Šteffek. Pri odvážaní zeminy veľmi pomohli chlapi z obecného úradu. Robilo sa od svitu do mrku.
Juraj Mikóczi poctivo povalcoval uloženú trávu a Láďo Peller sa o ňu poriadne stará a polieva ju. Začíname s využívaním.

Hodnota diela: vyše 7 000 eur
Dĺžka uložených hadíc: 700 m
Počet osadených polievacích pukov: 24
Počet odpracovaných brigádnických hodín: vyše 400

Všetkým, ktorí pomohli pri tejto veľkej a potrebnej akcii, veľmi pekne ďakujeme!

Galéria 2010


1. jarné kolo